Nice i Verdon napędzają Wilki Krosno [Zdjęcia]

To była wyjątkowa inauguracja Międzynarodowych Targów Budownictwa EXPO DOM w Rzeszowie. Podczas specjalnej konferencji w hali na Podpromiu firmy Nice i Verdon podpisały sponsorską umowę z Wilkami Krosno. Tym samym będą wspierać krośnieński klub w walce o czołową pozycję w 2. Lidze w sezonie 2020. – To drugi rok z rzędu naszej współpracy z Wilkami. Jesteśmy zadowoleni z tego jak pracuje ten klub i chcemy przyczynić się do jak najlepszych wyników tej drużyny – oznajmił Dyrektor Zarządzający Nice Adam Krużyński.

Na zdjęciu od lewej: zawodnik Wilków Damian Dróżdż, trener drużyny Janusz Ślączka i Dyrektor Zarządzający Nice Adam Krużyński.

W błysku fleszy kamer i aparatów fotoreporterów zaprezentowano również nowe stroje Wilków na ruszający początkiem kwietnia sezon. Kevlar i teamową koszulkę zaprezentował czołowy jeździec krośnieńskiej drużyny Damian Dróżdż. – Cieszymy się, że jesteśmy częścią projektu nowego żużla w Krośnie. Plany są ambitne a wszystko budowane na realnych założeniach i to nam się bardzo podoba. Chcemy promować naszą markę właśnie za pośrednictwem Wilków – powiedział prezes firmy Verdon Arkadiusz Staniek. W ofercie firmy Verdon można znaleźć wysokiej jakości stolarkę okienną i drzwiową, bramy garażowe, osłony zewnętrzne jak i wewnętrzne oraz automatykę do tych produktów. Verdon jest również dystrybutorem marki Nice.

– Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak znanymi firmami jak Nice i Verdon. Dziękujemy za zaufanie i wierzę, że razem będziemy świadkami bardzo owocnego sezonu – oświadczył prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak. W konferencji wzięli udział również trener krośnian Janusz Ślączka, wspomniany Damian Dróżdż i Export Area Manager Nice Wojciech Jankowski. Targi na Podpromiu potrwają do niedzieli 8 marca. W sobotę 7 marca gościem stoiska Verdon będzie jeden z ambasadorów marki Nice Antonio Linbaeck. Na miejscu ustawiony jest również m.in. klubowy motor Wilków z efektownymi logotypami partnerów klubu, w tym firm Nice i Verdon.