Nie mogło być inaczej! Patrick Hansen pierwszym „Wilkiem”! [Wideo]

Patrick Hansen w Wilkach Krosno. 20-letni żużlowiec podpisał kontrakt z krośnieńskim klubem, prezentując jednocześnie nowe logo Wilków.
– Cieszę się, że zostaję pierwszym Wilkiem. Dotychczas dobrze wspominam jazdę na krośnieńskim torze i mam nadzieję, że w nowym sezonie będzie jeszcze lepiej. Jestem gotów na nowe wyzwania – powiedział Patrick po podpisaniu kontraktu. 
Mimo kilku ofert z innych klubów, młody Duńczyk zdecydował się na kontynuację jazdy na torze przy Legionów. W 10. meczach sezonu 2018 w barwach KSM Krosno uzyskał średnią 1.61 pkt/bieg. Jeden z najlepszych występów zanotował w spotkaniu ze Stainer Unią Kolejarzem Rawicz, zdobywając w pięciu startach 14 punktów.
W 2016 roku okrzyknięto go największym duńskim talentem młodego pokolenia, po tym jak w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów wywalczył 5. miejsce.
Dwa lata temu legendarny Duńczyk Hans Nielsen nazwał Hansena jednym z najbardziej utalentowanych żużlowców z Danii.
W sezonie 2018 zajął siódme miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów, a spośród rodaków wyprzedzili go szósty Fredrik Jacobsen i piąty Andreas Lyager. Wyżej na świecie uplasowali się tylko Brytyjczyk Robert Lambert oraz Polacy czwarty Dominik Kubera, drugi Maksym Drabik i pierwszy Bartosz Smektała. Mimo pechowego wypadku podczas turnieju w Stralsund Patrick zdążył jeszcze w tym sezonie wrócić na tor i zająć w Pardubicach 6. lokatę. Teraz witamy go w gronie Wilków!