Nowy klub żużlowy w Krośnie

2 października 2018 roku w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie, XII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego została zarejestrowana spółka – Wilki Krosno Spółka Akcyjna z siedzibą w Krośnie przy ulicy Legionów 1.

Założyliśmy klub Wilki Krosno SA by kontynuować wieloletnie tradycje sportu żużlowego w Krośnie jednocześnie rozwijając potencjał sportowy tej dyscypliny w mieście i regionie. Budujemy klub według szczegółowo opracowanej strategii. Mamy plan by we współpracy z miastem Krosno i partnerami biznesowymi nasz klub i prowadzona przez niego drużyna żużlowa była wizytówką Krosna zarówno w kraju jak i za granicą.

Władze klubu Wilki Krosno SA

ROBERT DOBOSZ
PREZES ZARZĄDU
Zawodowo jestem związany z branżą tworzyw sztucznych, wprowadzam na rynek nowe produkty i wdrażam projekty. Jestem kibicem żużla od 1988 roku, kiedy przyszłą żonę zabrałem na nasz pierwszy mecz do Krosna. Rok później pojechałem z zakładową wycieczką z Jedlicza na mistrzostwa świata par w Lesznie. Kiedy koledzy zaproponowali mi ciekawy projekt związany ze speedwayem w Krośnie, nie zastanawiałem się ani chwili. Doskonale łączy on moje życie zawodowe z prywatną pasją.
GRZEGORZ LEŚNIAK
WICEPREZES ZARZĄDU
Przez ostatnie trzy lata pracowałem jako rzecznik prasowy i menedżer PR Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Współorganizowałem eventy o charakterze międzynarodowym. Odpowiadałem za kontakty i realizację umów ze sponsorami. Wcześniej przez czternaście lat realizowałem swoje pasje w Polskim Radiu Rzeszów, gdzie byłem kierownikiem redakcji sportowej. Byłem także reporterem podczas ekstraligowych transmisji w TVP Sport. Klub żużlowy Wilki Krosno to projekt o którym będzie pozytywnie głośno. Wiemy jak to zrobić.