Firma Nowy Styl nowym Partnerem Cellfast Wilki Krosno!

Miło nam poinformować, że nowym partnerem Cellfast Wilki Krosno została firma Nowy Styl. Na mocy podpisanej dziś umowy logotypy firmy Nowy Styl będą eksponowane między innymi na stadionie w Krośnie podczas meczów PGE Ekstraligi, U24 Ekstraligi i DMPJ.

Nowy Styl to krośnieńska firma o zasięgu międzynarodowym specjalizująca się w produkcji rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych, miejsc użyteczności publicznej i profesjonalnych usługach branżowych. Wyposaża biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne oraz hotele. Należy do ścisłej światowej czołówki pod względem wielkości sprzedaży mebli biurowych.

Na zdjęciu od lewej Prezes Cellfast Wilki Krosno – Grzegorz Leśniak i Dyrektor Działu Marketingu Nowy Styl – Karolina Manikowska.

– Dla naszej firmy ważne jest, by wspierać również lokalną społeczność. Widzimy imponujący rozwój krośnieńskiego żużla. Wiemy, że stadion zapełnia się fanami. Widzimy całe rodziny z dziećmi. Dlatego podjęliśmy decyzję, by sponsorować klub, który jednoczy lokalną społeczność – powiedziała po podpisaniu umowy dyrektor działu marketingu Nowy Styl Karolina Manikowska.

Firma Nowy Styl wesprze finansowo krośnieński żużel po raz pierwszy w historii. – Nawiązanie tej współpracy to dla nas powód do dumy i potwierdzenie, że nasz klub rozwija się w odpowiednim kierunku. Nowy Styl to firma o globalnym zasięgu. Bardzo cieszymy się, że rozmowy zakończyły się powodzeniem i mamy dziś do przekazania tak radosną informację. Wierzymy, że to początek dłuższych relacji na linii Cellfast Wilki – Nowy Styl – podsumował prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.

Firma Nowy Styl została założona w 1992 roku w Krośnie przez braci Adama i Jerzego Krzanowskich. Nowy Styl ma w swoim portfolio wiele światowych realizacji. Firma jest również laureatem wielu konkursów i otrzymała nagrody za dynamiczny rozwój i realizacje na całym świecie.

Adres internetowy firmy Nowy Styl: nowystyl.com