Rusza żużlowa Akademia ORLEN Cellfast Wilki Krosno!

Miło nam poinformować, że tytularnym sponsorem żużlowej Akademii Cellfast Wilki Krosno został Polski Koncern Naftowy ORLEN. Na mocy zawartej umowy zespół z Krosna wystąpi w rozgrywkach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w sezonie 2022 pod nazwą ORLEN Cellfast Wilki Krosno. PKN ORLEN będzie wspierał również szkolenia adeptów żużlowych prowadzonych w krośnieńskim klubie.

Na mocy zawartej umowy logotyp ORLEN zostanie wyeksponowany w centralnym miejscu kevlarów krośnieńskiego zespołu młodzieżowego rywalizującego w rozgrywkach DMPJ. Ekspozycje sponsora tytularnego Akademii ORLEN Cellfast Wilki Krosno pojawią się również na obszyciach motocykli juniorów oraz odzieży sportowej Akademii – m.in. na koszulkach i kurtkach. Logotyp ORLEN będzie widoczny także na bandach reklamowych stadionu MOSiR w Krośnie oraz w materiałach marketingowych klubu informujących o działaniach żużlowej Akademii.

– Współpraca z największą polską firmą jaką jest PKN ORLEN to dla nas powód do dumy i dowód na to, że nasza praca zostaje doceniona. Nawiązana współpraca oznacza dla naszego klubu nowe możliwości w zakresie pracy Akademii. Będziemy mogli zwiększyć zaangażowanie w rozwój naszych najmłodszych zawodników oraz adeptów przygotowujących się do uzyskania żużlowej licencji – podkreśla prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak. – Otwieramy nowy rozdział w historii naszego klubu w obszarze szkolenia. Ta współpraca niesie ze sobą misję w postaci stworzenia odpowiednich warunków do szkolenia żużlowej młodzieży i zwiększa tym samym wartość naszego klubu – dodaje sternik krośnieńskiego żużla.

Pierwsza runda rozgrywek DMPJ z udziałem drużyny ORLEN Cellfast Wilki Krosno zaplanowana jest na 21. kwietnia. O działaniach Akademii ORLEN Cellfast Wilki Krosno będzie można dowiedzieć się na bieżąco z mediów społecznościowych i oficjalnej strony klubu. W naszym serwisie wilkikrosno.pl powstał nowy dział Akademia, gdzie będzie można znaleźć informacje o rozwoju i działaniach naszej nowo powstałem Akademii Orlen Cellfast Wilki Krosno.