Cellfast Wilki promują markę „Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta”

To było wyjątkowo miłe spotkanie. Prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak gościł u przewodniczącego sejmiku województwa podkarpackiego Jerzego Borcza. Podczas spotkania w siedzibie urzędu marszałkowskiego w Rzeszowie podsumowano sezon 2021 i omówiono plany na rok 2022. Przewodniczący Jerzy Borcz odebrał z rąk sternika krośnieńskiego klubu okolicznościowe tablo z podziękowaniami za współpracę w poprzednim roku. Przypomnijmy, że w minionych rozgrywkach żużlowcy Cellfast Wilki rywalizowali w rozgrywkach eWinner 1. Ligi pod patronatem Województwa Podkarpackiego. Nasz zespół promował markę „Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta”.

Na zdjęciu od lewej prezes krośnieńskiego klubu żużlowego Grzegorz Leśniak i przewodniczący sejmiku województwa podkarpackiego Jerzy Borcz.

– To czego dokonały Wilki przechodzi do historii. Jako były działacz sportowy doskonale zdaję sobie sprawę jaką pracę wykonał klub w minionym roku i od początku działalności. Ta drużyna z sezonu na sezon jest mocniejsza i świetnie promuje nasz region i markę województwa – powiedział Jerzy Borcz, który osobiście dopingował Cellfast Wilki niemal podczas każdego meczu na stadionie przy Legionów w Krośnie w 2021 roku. – Drużyna Wilków to jedna z naszych sportowych perełek na Podkarpaciu. Tytuł wicemistrza pierwszej ligi to wielkie osiągnięcie. Ten rezultat pokazuje, że klub z Krosna ma też bardzo ambitne plany na przyszłość. Osobiście czuję, że Wilki jeszcze nie raz pozytywnie nas zaskoczą. Może już w bieżącym roku, tym bardziej, że 2022 został oficjalnie nazwany „Rokiem Ignacego Łukasiewicza”, czyli mocno związanego z Podkarpaciem i Krosnem twórcy lampy naftowej i przemysłu naftowego – dodał przewodniczący sejmiku województwa podkarpackiego.

W 2021 roku żużlowa drużyna Cellfast Wilków promowała markę „Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta”. Logotypy „Podkarpackie” eksponowane były między innymi na bandach wokół toru żużlowego oraz w boksach zawodników. Warto zaznaczyć, że wszystkie mecze eWinner 1. Ligi transmitowane są w telewizji nSport+. Pod patronatem przewodniczącego sejmiku Jerzego Borcza odbył się również półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który również obecny był na szklanym ekranie – w stacji Motowizja.

– Bardzo cieszymy się, że możemy promować markę „Podkarpackie – Przestrzeń Otwarta”. To dla nas powód do dumy. Jesteśmy w wąskim gronie najlepszych sportowych klubów na Podkarpaciu, które obdarzone są tak dużym zaufaniem. Przed nami bardzo emocjonujący sezon 2022. Zrobimy wszystko by o krośnieńskim żużlu i wynikach naszej drużyny znów było pozytywnie głośno – podsumował prezes Cellfast Wilki Grzegorz Leśniak.