Patryk Wojdyło nowym Wilkiem

Faktem stało się to nad czym pracowaliśmy od kilku miesięcy. Naszą drużynę na zasadzie wypożyczenia zwykłego z WTS Sparty Wrocław na cały sezon zasilił Patryk Wojdyło wzmacniający tym samym formację młodzieżową. Dziękujemy władzom WTS Sparta Wrocław za spotkanie i rozmowy, które wspólnie doprowadziliśmy do szczęśliwego finału.


Na zdjęciu od lewej: prezes Wilków Grzegorz Leśniak i Patryk Wojdyło. Zdjęcie zostało wykonane przed kilkoma tygodniami. Obecnie stosujemy się do zalecenia #ZostańwDomu

 

– Negocjacje z wrocławskim klubem moim zdaniem przebiegły bardzo dobrze i sprawnie. Wielkie podziękowania należą się całemu zarządowi i sztabowi szkoleniowemu WTS Sparty Wrocław za to, że nie robili żadnych problemów z tym wypożyczeniem i zrobiliśmy naszym kibicom taki prezent. Oczywiście wypożyczenie Patryka to także zasługa naszych sponsorów, bo bez ich wsparcia nie byłoby go w Krośnie – powiedział trener Wilków Janusz Ślączka.

– Kilka razy w ostatnim czasie byłem u Patryka w domu bo trzeba było różne dokumenty pozałatwiać i wiem, że jeździ codziennie na crossie. Nie wiadomo kiedy sezon ruszy, ale na pewno będzie dobrze przygotowany kondycyjnie. Myślę, że na drugoligowych torach Patryk będzie robił dużo punktów. Jest to zawodnik, który potrafi jechać i robił punkty w ekstralidze, więc myślę, że jak zadbamy o jego dobry sprzęt to będzie z pewnością silnym punktem naszej drużyny – twierdzi Janusz Ślączka.