Budujemy razem z Centrum Budownictwa Pro-Invest! [Wideo]

Centrum Budownictwa Pro-Invest zostało nowym sponsorem Wilków Krosno. Ze specjalną wizytą w mieszczącej się w Krośnie przy ulicy Pużaka 18C centrali firmy gościli przed kilkunastoma dniami czołowi zawodnicy Wilków – Marcin Jędrzejewski i Vadim Tarasenko. Na miejscu zostały zaprezentowane m.in. kevlary i obszycia motocykli krośnieńskiej drużyny, na których pojawiły się logotypy Centrum Budownictwa Pro-Invest. Stosowna umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia na kolejne lata.
– Cieszymy się z nawiązania tej współpracy. Chcemy wspierać żużel bo to sport z dużymi tradycjami w Krośnie i zarazem przyciągający na stadion całe rodziny. Atmosfera na trybunach pokazuje, że warto takie działania promować, a my chcemy dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu Wilków – poinformował prezes Centrum Budownictwa Pro-Invest Mariusz Szczepański.
Centrum Budownictwa Pro-Invest prowadzi kompleksowe działania w zakresie usług budowlanych oraz sprzedaży materiałów budowlanych a także drzwi, podłóg, okuć, stolarki aluminiowej i pcv.
Na zdjęciu od lewej: żużlowcy Wilków Krosno Marcin Jędrzejewski i Vadim Tarasenko oraz prezes Centrum Budownictwa Pro-Invest Mariusz Szczepański.
– Dla nas takie wydarzenie ma ogromne znaczenie. Witamy w naszym gronie nowego partnera. Centrum Budownictwa Pro-Invest to bardzo firma działająca bardzo prężnie i profesjonalnie. Cieszymy się na okoliczność tej współpracy – powiedział prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak.
Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Warto podkreślić, że klub i Centrum Budownictwa Pro-Invest promują się wspólnie. Na samochodach nowego partnera drużyny znalazły się logotypy: Jedziemy z Wilkami!
Centrum Budownictwa Pro-Invest mieści się w Krośnie przy ulicy Pużaka 18C.
Adres strony internetowej: proinvestkrosno.pl