Patryk Wojdyło w Cellfast Wilki Krosno!

Budowa składu Cellfast Wilki na sezon 2024 dobiega końca. Podpisaliśmy właśnie oficjalny prekontrakt z Patrykiem Wojdyło, który wraca do Krosna po dwóch sezonach startów w ROW Rybnik.

Patryk Wojdyło reprezentował krośnieński klub w 2020 i 2021 roku awansując z Wilkami do 1. Ligi i następnie zdobywając tytuł wicemistrza rozgrywek zaplecza PGE Ekstraligi.

– Patryk Wojdyło to zawodnik, którego bardzo chcieliśmy mieć w swoim teamie. Idealnie wpisuje się w koncepcję naszej młodej drużyny. Patryk doskonale zna krośnieński tor i klimat przy Legionów. Warto podkreślić, że wiążąc się ponownie z Patrykiem Wojdyło sprawiliśmy dużo radości fanom krośnieńskiego żużla, którzy darzą tego zawodnika dużą sympatią za bezpośredni kontakt i nieustępliwość na torze – powiedział prezes Cellfast Wilki Krosno, Grzegorz Leśniak.

Patryk Wojdyło będzie tworzył krajową formację seniorów krośnieńskiego klubu wespół z Norbertem Krakowiakiem. Filary zagraniczne to Vaclav Milik i Dimitri Berge, o sile formacji U24 stanowić będzie Jonas Seifert-Salk, a podstawowymi młodzieżowcami będą Piotr Świercz i Szymon Bańdur.

Już wkrótce prezentacja krośnieńskiej drużyny. Lada dzień poinformujemy o terminie i miejscu wydarzenia. Również wkrótce ruszy sprzedaż karnetów na ciekawie zapowiadający się sezon 2024. Śledźcie naszą stronę oraz media społecznościowe!