Wilki zaprezentują się w Pałacu Polanka! Zapraszamy w piątek 10 listopada

To już w piątkowy wieczór 10 listopada 2023 roku. W nowo otwartej Sali Bankietowej Pałacu Polanka w Krośnie przy Popiełuszki 103 odbędzie się prezentacja drużyny żużlowej Cellfast Wilki.

Wszyscy, którzy pojawią się na prezentacji będą mogli zapoznać się z zawodnikami krośnieńskiej drużyny na sezon 2024. Na miejscu obecni będą wszyscy żużlowcy z pierwszej drużyny Cellfast Wilki, która będzie rywalizować w 1. Lidze Żużlowej.

Nie zabraknie niespodzianek. Gościem specjalnym będzie legendarny zawodnik krośnieńskiej drużyny z lat 90-tych – Laszlo Bodi. Węgierski żużlowiec reprezentował „Wilki” przez sześć sezonów i był ulubieńcem krośnieńskich kibiców.

Imprezę w Pałacu Polanka poprowadzą Joanna Cedrych i Marcin Majewski. Początek prezentacji w piątek 10 listopada o godz. 18.30.

Bilety-cegiełki na prezentację składu Cellfast Wilki dostępne są w cenie 30 zł. Można je zakupić w sklepie klubowym na stadionie w Krośnie przy Legionów 1 w dni robocze w godz. 9.00 – 17.00 lub bez wychodzenia z domu w serwisie internetowym KupBilet.pl (kupujący bilet w Internecie powinien go wydrukować lub posiadać do okazania w telefonie).

Aktualizacja 9.11.2023 – Pula biletów na miejsca siedzące została wyczerpana. Przed prezentacją w Pałacu Polanka od godziny 17:30 będzie można kupić wejściówki na miejsca stojące w cenie 30 zł.

Cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na zakup motocykla do mini żużla.

UWAGA! Liczba biletów na prezentację jest ograniczona. Nie ma możliwości rezerwacji biletów. Sprzedaż wejściówek będzie prowadzona tylko do wyczerpania puli.

Płatności w sklepie klubowym można dokonywać gotówką lub kartą (w tym blikiem).