Polecamy szkło marki Krosno!

Marka KROSNO jest ikoną polskiego szkła użytkowego i jego światową wizytówką. Niemal 100 lat historii rzemiosła, słynącego z dbałości o każdy detal, zaowocowało powstaniem szerokiego asortymentu produktów, wyróżniających się jakością, funkcjonalnością, kunsztem i ponadczasowym wzornictwem. 

Firma Krosno Glass S.A. to Partner Techniczny naszego klubu żużlowego Wilki Krosno w sezonie 2019.

Poznaj firmę i historię Krosno Glass!

KROSNO to synonim najwyższej jakości od 1923 roku. Krosno Glass S.A. jest jednym z największych producentów szkła użytkowego w Polsce, a także cenionym dostawcą na ponad 60 światowych rynkach. Każdego dnia Krosno Glass wzbogaca życie milionów ludzi w różnych zakątkach globu, tworząc niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.

Marka KROSNO

KROSNO zabiera użytkowników do świata, w którym wyrafinowanie, piękno i jakość są najważniejszymi wartościami. Inspirujemy się życiem nowoczesnych ludzi, ale nie zapominamy o historii i tradycji. Pomysły czerpiemy z różnorodności otaczających nas miejsc i osób. Cenimy prostotę i minimalizm, dzięki czemu nasze projekty są doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrz o rozmaitym charakterze. To wszystko sprawia, że każdy produkt marki KROSNO jest tak wyjątkowy.

Polecamy serwis internetowy Krosno Glass: krosno.com

oraz sklep Krosno Glass: krosno.com.pl