Premium Mobile nowym Partnerem Cellfast Wilki!

Miło nam poinformować, że krośnieński żużel zyskał nowego partnera – Premium Mobile. To funkcjonujący od kilku lat i bardzo dynamicznie rozwijający się operator telefonii komórkowej.

Na zdjęciu od lewej prezes Cellfast Wilki Grzegorz Leśniak i członek zarządu Premium Mobile Dariusz Trzeciak.

Na podpisanej właśnie w Warszawie umowy, logotypy Premium Mobile są eksponowane m.in. na krośnieńskim stadionie i widoczne zarówno dla kibiców zgromadzonych na obiekcie jak i w transmisjach telewizyjnych.

– Przyglądaliśmy się lidze i przyglądaliśmy się Wilkom Krosno. Widzimy, że jest to zespół, który znakomicie się prezentuje. Żużlowcy jeżdzą po torze z zawrotną prędkością, my proponujemy z kolei internet z zawrotną prędkością. Nasz mariaż z Wilkami jest zatem oczywisty. Liczymy na owocną współpracę i zaciskamy kciuki za krośnieński zespół – mówi członek zarządu Premium Mobile Dariusz Trzeciak. – Warto przenieść do nas numer bowiem na okoliczność inauguracji naszej współpracy, dla fanów żużla stworzyliśmy specjalną ofertę naszych usług – dodaje Dariusz Trzeciak.

Umowa pomiędzy Cellfast Wilki Krosno i Premium Mobile została podpisana w Warszawie w siedzibie firmy Premium Mobile. Na zdjęciu od lewej prezes Cellfast Wilki Grzegorz Leśniak i przedstawiciele Premium Mobile, Dariusz Trzeciak, Piotr Nowicki i Marta Czapczyk.

– Zawarcie umowy z Premium Mobile to dla nas powód do dumy i potwierdzenie, że nasz klub rozwinął się w dobrym kierunku. Premium Mobile jest jednym z operatorów do którego klienci najchętniej i najczęściej przenoszą swoje numery. Współpraca z Premium Mobile to dowód na to, że Cellfast Wilki stały się dobrą platformą promocyjną również dla firm mających swoją siedzibę w stolicy naszego kraju – informuje prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak. – Firma Premium Mobile w ramach rozpoczętej właśnie współpracy wesprze klub finansowo oraz przygotowała dedykowaną, bardzo dobrą ofertę dla fanów żużla. Polecamy kibicom speedwaya i wszystkim innych osobom przenosiny swoich numerów do Premium Mobile, bo wybierając tego operatora wspiera się również krośnieński żużel – podkreśla sternik naszego klubu.

 

 

Polecamy przeniesienie numeru do sieci Premium Mobile. Szczegóły na stronie naszego Partnera: zuzel.premiummobile.pl

Ogólna strona Premium Mobile: premiummobile.pl

Serwis facebook: facebook.com/premiummobilepl