Prezes Cellfastu Andrzej Galak o współpracy z Wilkami Krosno [Zdjęcia]

Nie milkną echa środowej konferencji prasowej w krośnieńskim urzędzie miasta podczas której oficjalnie przedstawiono ideę nowego klubu żużlowego na mapie kraju – Wilki Krosno Spółka Akcyjna.
Zgodnie z informacjami zaprezentowanymi podczas spotkania w magistracie status głównego sponsora klubu posiada firma Cellfast. Krośnieńskie przedsiębiorstwo to jeden z europejskich liderów w produkcji akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i przetwórstwa tworzyw sztucznych.
Przedstawiona przez kierownictwo Wilków wieloletnia strategia budowy profesjonalnego klubu żużlowego zyskała pełne poparcie władz firmy Cellfast.

Moment podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy Wilkami Krosno i firmą Cellfast. Na zdjęciu od lewej: wiceprezes zarządu firmy Cellfast Michał Nowak, prezes firmy Cellfast Andrzej Galak, prezes Wilków Krosno Robert Dobosz i wiceprezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak.

 

– Bardzo cieszymy się, że możemy wesprzeć przedsięwzięcie tak istotne dla mieszkańców Krosna i najbliższych miejscowości. Warto podkreślić, że zgodnie z założeniami projekt Wilki Krosno nie powstaje na rok, ale wiele lat. Podoba nam się ta strategia i chcemy w niej uczestniczyć. Klub musi mieć wizję i odpowiednie podstawy funkcjonowania. To niezbędne w każdym biznesie – informuje prezes firmy Cellfast Andrzej Galak. – Mamy zaufanie do grupy ludzi, którzy tworzą projekt i nie ukrywamy, że zależy nam na dobrym wspólnym działaniu. Wierzymy, że dzięki wsparciu firmy Cellfast o drużynie żużlowej z Krosna będzie głośno. Trzymamy kciuki by zespół dostarczał samych pozytywnych emocji fanom żużla – dodaje szef Cellfastu.

Według przyjętej strategii firma Cellfast i klub Wilki Krosno zamierzają współpracować w dłuższej perspektywie czasowej. Na zdjęciu od lewej: wiceprezes zarządu firmy Cellfast Michał Nowak, prezes firmy Cellfast Andrzej Galak, prezes Wilków Krosno Robert Dobosz i wiceprezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak.

 

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy Cellfast na stronie: cellfast.com.pl

Polecamy również obserwowanie profilu w serwisie facebook: facebook.com/cellfastwtwoimogrodzie

i konta na profilu instagram: instagram.com/cellfastwtwoimogrodzie

[Best_Wordpress_Gallery id=”13″ gal_title=”Akcesoria firmy Cellfast”]