Proces akredytacyjny na sezon 2022. Ważne informacje dla dziennikarzy

Klub żużlowy Wilki Krosno SA informuje, że rozpoczął się proces akredytacyjny dla przedstawicieli mediów na domowe mecze drużyny Cellfast Wilki Krosno w ramach rozgrywek eWinner 1. Ligi 2022. Można ubiegać się zarówno o akredytację stałą jak i jednorazową na poszczególne mecze Cellfast Wilków rozgrywane na stadionie w Krośnie przy ulicy Legionów 1.

Dziennikarze i fotoreporterzy w czasie przebywania na terenie stadionu zobowiązani są do przestrzegania odpowiednich regulaminów FIM oraz PZM.

Z powodu modernizacji stadionu i ograniczonej pojemności obiektu, w tym miejsc dla przedstawicieli mediów, liczba akredytacji w sezonie 2022 jest ograniczona.
Poniżej wniosek dla zainteresowanych dziennikarzy. Wniosek należy wypełnić, zeskanować i wysłać na adres biskup@wilkikrosno.pl w terminie do 19.04.2022 do godziny 12.00.

Informacja o przyznaniu akredytacji zostanie wysłana tylko do przedstawicieli mediów, których wnioski zostaną pozytywnie rozpatrzone. Informacja zostanie wysłana w dniu 20.04.2022 do godziny 18. Stacje radiowe zainteresowane transmisjami z domowych meczów ligowych Cellfast Wilków Krosno w sezonie 2022 muszą uiścić opłatę licencyjną w wysokości 2500 zł netto za spotkanie.

FORMULARZ-AKREDYTACYJNY-NA-SEZON-2022-CELLFAST-WILKI-KROSNO

Kontakt z oficerem prasowym klubu Wilki Krosno SA:

Katarzyna Biskup
tel. 883 007 355
biskup@wilkikrosno.pl