SĄ JUŻ BILETY NA MECZ WILKI – SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ!

W serwisie kupbilet.pl oraz w salonach Empik i Kolporter ruszyła sprzedaż biletów na najbliższy domowy mecz Wilków Krosno. W niedzielę 30 sierpnia zespół trenera Janusza Ślączki podejmie SpecHouse PSŻ Poznań.

UWAGA! LICZBA BILETÓW MOCNO OGRANICZONA! Decyduje zasada kto pierwszy zakupi wejściówkę ten lepszy. W dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż biletów w kasach stadionu!
Stadion żużlowy w Krośnie stał się prawdziwą twierdzą Wilków. Zespół trenera Janusza Ślączki po wygranych z drużynami z Rawicza i Rzeszowa tym razem chce odprawić z kwitkiem SpecHouse PSŻ Poznań. Najbliższy rywal Wilków to ubiegłoroczny finalista drugiej ligi. Poznanianie dopiero w barażach przegrali walkę o miejsce w 1. Lidze Żużlowej.
Krośnieńscy żużlowcy przewodzą obecnie drugoligowej tabeli i nie zamierzają zwalniać tempa. O wygraną z drużyną z Poznanie może wcale nie być łatwo. Ekipa trenera Piotra Palucha ma w swoim składzie m.in. znakomitego reprezentanta Niemiec – Kevina Woelberta. Ważną postacią jest również dobrze znany w Krośnie z racji ubiegłorocznych występów w Wilkach krajowy senior Lars Skupień. Asem w talii krośnieńskiej drużyny powinien być Rosjanin Vadim Tarasenko, który do tej pory startował wyłącznie w 1. Ligi Żużlowej. Jego transfer z Lokomotivu Daugavpils do Krosna był jednym z najgłośniejszych tej zimy w 2. Lidze Żużlowej. Ważne role powinni odegrać również Eduard Krcmar i Andriej Karpow. Na dobre zdobycze punktowe liczą również Damian Dróźdż i Marcin Jędrzejewski.
Szykują się wielkie emocje na stadionie przy ulicy Legionów 1 w Krośnie! Start pierwszego biegu już o 11:45.
Cennik biletów:
Bilet Normalny – 35 zł
Bilet Junior – 18 zł
Bilety Junior obowiązują dla osób od 10 do 15 roku życia.

Tu kupicie karnety i bilety:

– przez całą dobę bilety do domowego wydruku na kupbilet.pl

– wszystkie salony Empik w Polsce (m.in. w Galerii Krosno przy Legionów 17, Millenium Hall w Rzeszowie przy Kopisto 1)

saloniki Kolportera

– wilczy fan shop – sklep Sportbrand w Galerii Portius przy Bursaki 23a
sklep czynny od poniedziałku do piątku od 10.00 do 20.00, w soboty od 9.00 do 20.00, w niedzielę handlową (30.08.2020) od 10.00 do 18.00

biuro klubu Wilki Krosno przy Legionów 1
biuro czynne codziennie od godz. 10.00 do 16.00