Wejściówki na Wilki jak świeże bułeczki! Karnety i gadżety w świątecznych cenach!

Błyskawicznie rozeszło się ponad pół tysiąca wejściówek na prezentację nowej drużyny żużlowej – Wilki Krosno. Wejściówek już nie ma, ale wszyscy kibice żużla powinni w piątkowy wieczór przybyć do RCKP przy ulicy Kolejowej 1 w Krośnie. Już od godziny 17 w holu głównym będzie można nabyć karnety na sezon 2019 w specjalnej, promocyjnej cenie. Dostępny będzie także cały wachlarz klubowych gadżetów – kubki z wizerunkami żużlowców Wilków, koszulki polo i t-shirt, smycze, szaliki i czapki zimowe, plecaki czy długopisy. Wszystko w limitowanej serii. W jednym miejscu będzie można skompletować doskonałe prezenty pod choinkę.

– Wejściówki rozeszły się właściwie w dwie doby. Zainteresowanie kibiców jest bardzo duże, o czym świadczą nieustannie kierowane zapytania do obsługi RCKP. W naszej sali widowiskowej mamy około 600 miejsc i wszystkie są już zarezerwowane – mówi dyrektor Regionalnego Centrum Kultur Pograniczna w Krośnie Dorota Cząstka.

Oficjalna część prezentacji rozpocznie się o godzinie 19. Żużlowcy Wilków będą po niej rozdawać autografy i pozować do zdjęć. Pojawi się też znany w regionie artysta „Rompey” oraz gość specjalny. Zapraszamy wszystkich w piątkowy wieczór do RCKP!

Karnety upoważniają do wejścia na wszystkie mecze rundy zasadniczej II ligi i imprezy organizowane z ramienia PZM na torze w Krośnie w 2019 roku.

Cennik karnetów w Krośnie 2019:

Karnet trybuna kryta – 160 zł – pozwala zająć miejsce siedzące na zadaszonej trybunie przy prostej startowej

Karnet normalny – 120 zł – miejsca siedzące na trybunach odkrytych zlokalizowanych na prostej przeciwległej do startowej i miejsca stojące na wysokości pierwszego i drugiego wirażu toru

Karnet ulgowy – 75 zł – miejsca siedzące na trybunach odkrytych i miejsca stojące na wysokości pierwszego i drugiego wirażu toru. Karnet przysługuje uczniom, studentom (do 25. roku życia, osoby urodzone w 1994 roku i później), emerytom i rencistom na podstawie ważnej legitymacji.

Karnet VIP – 300 zł – wjazd na stadion samochodem, wejście do parku maszyn do półtorej godziny przed meczem, udział w specjalnych spotkaniach organizowanych przez klub w strefie VIP.

Link do zakupu karnetów: www.kupbilet.pl

Osoby kupujące karnet znacząco zaoszczędzą środki, które przeznaczą na wizyty na stadionie w przyszłym roku. W karnecie kibice otrzymają „gratis” nie tylko jeden mecz ligowy, ale również wszystkie imprezy organizowane w Krośnie z ramienia PZM!

Znane są również ceny biletów na mecze rundy zasadniczej II ligi żużlowej w Krośnie w sezonie 2019:

– bilet junior (dla osób od 10 do 15 roku życia) – 10 zł

– bilet ulgowy (dla uczniów i studentów od 16 do 25 roku życia, emerytów i rencistów) – 15 zł

– bilet normalny – 24 zł

– bilety trybuna kryta – 30 zł