Żużlowcy, karnety, gadżety i… niespodzianki! Prezentacja Wilków 21 grudnia o godz. 19. w RCKP!

To już w przyszły piątek 21 grudnia 2018 roku o godzinie 19:00! W Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza przy Kolejowej 1 w Krośnie odbędzie się prezentacja nowej drużyny żużlowej – Wilki Krosno. Zapraszamy na spotkanie z nowym krośnieńskim teamem żużlowym! Na spotkaniu pojawią się zawodnicy, gość specjalny oraz…Rompey.

Przyjdź i poznaj m.in. zawodników z poniższych zdjęć:

Na scenie RCKP pokażą się m.in. zawodnicy którzy będą emocjonować kibiców z całego Podkarpacia w nowym sezonie. Złożona zarówno z polskich jak i zagranicznych zawodników „wataha Wilków” dowodzona przez trenera Janusza Ślączkę zostanie oficjalnie zaprezentowana przed krośnieńską publicznością. Pokażą się również adepci wilczej akademii. Będą wychowankowie klubu, którzy kiedyś startowali na torze przy Legionów oraz sponsorzy i partnerzy klubu, a także władze miasta. Nie zabraknie gościa specjalnego imprezy, który w przeszłości był ważnym ogniwem krośnieńskiej drużyny żużlowej.

Dzięki przychylności dyrektor RCKP Doroty Cząstki w piątkowy przedświąteczny wieczór zapowiada się sportowo-kulturalna uczta. Zawodnicy Wilków opowiedzą o swoich planach i o wrażeniach po pierwszych chwilach pobytu w Krośnie. Będę też czekać na nich niespodzianki, a dla wszystkich przybyłych zaśpiewa bijący rekordy popularności w Internecie i pochodzący z Podkarpacia Rompey. Będzie można posłuchać m.in. znanego hitu „Passerati”, a wszystko dzięki firmie LO-STARK z Miejsca Piastowego, czyli certyfikowanej stacji demontażu i sprzedaży części używanych do samochodów.

Na miejscu, już od godziny 17 będzie można nabyć karnety na sezon 2019 oraz klubowe gadżety. Dostępne będą m.in. szaliki, koszulki, czapki czy kubki z wizerunkami naszych żużlowców. To będą doskonałe prezenty na święta! Każdy kto zakupi karnet – wcześniej przez Internet na kupbilet.pl lub na miejscu w RCKP będzie mógł liczyć na specjalną niespodziankę! Po części oficjalnej przewidujemy sesję autografów na klubowych gadżetach oraz zdjęcia z zawodnikami.

Bezpłatne wejściówki na prezentację można odbierać w kasach Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza przy ulicy Kolejowej 1 w Krośnie:

– piątek (14.12.2018) w godz. 10.00 – 17.30,

– sobota (15.12.2018) w godz. 10.00 – 14.00

– oraz od poniedziałku do  czwartku (17.12 – 20.12.2018) w godz. 10.00 – 17.30.

Ze względów organizacyjnych jedna osoba można pobrać maksymalnie 5 wejściówek. UWAGA: z racji numerowanych miejsc liczba wejściówek jest ograniczona. Śpieszcie się, by zobaczyć nowe Wilki!