„Wilki” podejmą „Diabły”. Czas na mecz w Krośnie z Landshut Devils

„Wilki” czy „Diabły”? Czas na żużlowe emocje w Krośnie! W sobotę 28. maja 2022 na fanów żużla w Krośnie czekają wyjątkowe emocje. Zespół Cellfast Willki podejmie niemieckiego rywala – Trans MF Devils Landshut. Goście zza zachodniej granicy debiutują w tym roku na poziomie eWinner 1. Ligi i tworzą nieobliczalny team. Gwiazdą drużyny z Landshut jest Niemiec Kai Huckenbeck. Ważną rolę powinien odegrać również Francuz Dimitri Berge. Nasi rywale zakontraktowali ostatnio Kima Nilssona. Możliwe, że szwedzki żużlowiec również pojawi się w Krośnie.

Team Cellfast Wilki do wygranej nad ekipą „Diabłów” chcą poprowadzić Tobiasz Musielak i Andrzej Lebiediew. Nie zabraknie również Vaclava Milika, Mateusza Szczepaniaka czy Rafała Karczmarza. W formacji młodzieżowej przed krośnieńską publicznością zaprezentują się Franciszek Karczewski i Krzysztof Sadurski.
Szykują się wielkie emocje na stadionie przy ulicy Legionów 1 w Krośnie! Start pierwszego biegu o godzinie 16.30. Otwarcie bram stadionu o godzinie 14:30.

Bilety do własnego wydruku (konieczność posiadania wydrukowanego biletu) dostępne są w cenie 38 zł w serwisie: kupbilet.pl

Wejściówki będą dostępne również w dniu meczu od godziny 13:30 w kasach stadionu. Programy będzie można zakupić zarówno w kasach jak i w fan shopach z gadżetami zlokalizowanymi na terenie stadionu. Dzieci do lat 6. – wstęp wolny.

AWIZOWANE SKŁADY:

Trans MF Landshut Devils:
1. Kai Huckenbeck
2. Valentin Grobauer
3. Erik Riss
4. Mads Hansen
5. Dimitri Berge
6. Norick Bloedorn
7. Erik Bachhuber

Cellfast Wilki Krosno:

9. Tobiasz Musielak
10. Mateusz Szczepaniak
11. Rafał Karczmarz
12. Vaclav Milik
13. Andrzej Lebiediew
14. Franciszek Karczewski
15. Krzysztof Sadurski

Początek spotkania:
sobota – 28.05.2022, godz. 16:30