Za nami prezentacja teamu Cellfast Wilki Krosno 2024

To był wyjątkowy wieczór! W piątek 10 listopada w krośnieńskim Pałacu Polanka został zaprezentowany skład drużyny Cellfast Wilki Krosno na sezon 2024. Podczas wydarzenia nie zabrakło wyjątkowych atrakcji.

Prezentację w nowej sali bankietowej Pałacu Polanka w Krośnie obserwowało na żywo ponad 700 widzów. Nie zabrakło wśród nich władz Miasta Krosna z Panem Prezydentem Piotrem Przytockim na czele, partnerów i sponsorów Cellfast Wilków oraz wiernych kibiców, którzy wypełnili salę do ostatniego miejsca. Gościem specjalnym wydarzenia była ikona krośnieńskiego żużla – Laszlo Bodi. Węgier był czołową postacią ówczesnego KKŻ Krosno w latach 90.

Sternik krośnieńskiego żużla, Grzegorz Leśniak, przyznał, iż zawodnicy są bojowo nastawieni przed nadchodzącym sezonem.

– Mamy zespół dokładnie taki, w jaki celowaliśmy. Drużyna jest dobrana bardzo dobrze pod względem charakterologicznym i ambicji sportowych. To młody team głodny zwycięstw. Teraz z niecierpliwością będziemy odliczać czas do rozpoczęcia nowego sezonu – powiedział prezes Cellfast Wilki.

Lada dzień ruszy sprzedaż karnetów na sezon 2024. O rozpoczęciu sprzedaży będziemy informować za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych i strony internetowej.