Zmiany w zarządzie Wilków

W zarządzie Spółki Akcyjnej Wilki Krosno doszło do wcześniej zaplanowanej zmiany. Nowym prezesem Wilków został dotychczasowy wiceszef klubu Grzegorz Leśniak. – Start sezonu pokazał, że w Krośnie zainteresowanie żużlem jest ogromne. Cieszy nas, że na obu dotychczasowych meczach stadion wypełnił się w całości. Teraz czas na przegrupowanie sił w klubie i zmianę obszaru działań. Mamy mnóstwo pomysłów. Chcemy systematycznie budować jak najbardziej profesjonalny ośrodek żużlowy. Teraz przed nami arcyważne spotkanie z głównym faworytem ligi i czekają nas wielkie emocje, a na stadionie znów zadbamy o dodatkowe atrakcje okołomeczowe by było jeszcze ciekawiej – mówi Grzegorz Leśniak.
Dotychczasowy szef klubu – Robert Dobosz niezmiennie będzie wspierał Wilki swoim doświadczeniem biznesowym. – Uczestniczyłem w założeniu i organizacji klubu. Jako współwłaściciel Spółki Akcyjnej nadal będę wspierał dalszy rozwój nowego krośnieńskiego żużla, bo potencjał tej dyscypliny jest bardzo duży.- podkreśla Robert Dobosz.
Wilki Krosno SA mają również nową oficjalną strukturę wewnątrzklubową. Funkcję kierownika klubu pełni Bartosz Paczosa. Menedżerem do spraw marketingu i eventów został Robert Węgrzyn, a za przekaz medialny i social media odpowiada rzecznik prasowy Katarzyna Biskup.
Znana jest już godzina zaległego, arcyciekawie zapowiadającego się meczu z drużyną OK Bedmet Kolejarz Opole. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 maja 2019 roku o 17. Pierwsza kasa biletowa zacznie pracę o 13, a otwarcie bram nastąpi tradycyjnie dwie godziny przed meczem – o 15.
Bilety do domowego wydruku dostępne są w serwisie kupbilet.pl: BILETY NA MECZ HIT WILKI – KOLEJARZ OPOLE