Wilki Krosno – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz od kulis [ZDJĘCIA]

Zawałowcom wstęp wzbroniony – taki napis powinien pojawić się na bramach wejściowych na krośnieński stadion. W meczu w ramach 5. kolejki II ligi żużlowej Wilki – ZOOleszcz Polonia emocjonujących zdarzeń nie brakowało. Ostatecznie nasz zespól uległ 44:46, a o nieznacznej wygranej gości zadecydował dopiero ostatni wyścig.

Warto podkreślić, że na stadionie z meczu na mecz pojawia się coraz więcej atrakcji dla kibiców. Tym razem po raz pierwszy funkcjonowała Strefa Kinder, gdzie najmłodsi fani mogli skorzystać z licznych atrakcji. Było malowanie twarzy, dmuchawce, w tym największy w kraju „wieloryb zjeżdżalnia”, gokarty napędzane siłą własnych mięśni, symulator jazdy z krośnieńskiego „Mechanika” oraz stoiska z watą cukrową czy popcornem.

Na stadionie funkcjonowało też aż pięć punktów gastronomicznych z kuchnią z hotelu „Jaś Wędrowniczek” oraz piwem marki Leżajsk.

 

Więcej o meczu Wilki Krosno – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz.

Znana jest już godzina zaległego, arcyciekawie zapowiadającego się meczu z drużyną OK Bedmet Kolejarz Opole. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 maja 2019 roku o 17. Pierwsza kasa biletowa zacznie pracę o 13, a otwarcie bram nastąpi tradycyjnie dwie godziny przed meczem – o 15.
Bilety do domowego wydruku dostępne są w serwisie kupbilet.pl: BILETY NA MECZ HIT WILKI – KOLEJARZ OPOLE