Wracamy na tor z prezentacją zawodników

Po dwóch tygodniach przerwy, wracamy do ligowej walki. Niedzielnym rywalem Cellfast Wilków będzie Arged Malesa Ostrów Wlkp. Początek meczu przy Legionów o godzinie 14.

To będzie spotkanie w ramach 11. kolejki eWinner 1. Ligi. Po 10. rundach krośnieńska Wataha jest na 3. miejscu, mając na koncie 16 punktów, na które składa się siedem zwycięstw i trzy porażki. Nasi niedzielni rywale z Ostrowa Wielkopolskiego awansowali na pozycję lidera po tym, jak pokonali niespodziewanie na wyjeździe ROW Rybnik.  Ostrowianie w dotychczasowych meczach zdobyli 17 punktów, notując sześć wygranych oraz po dwa remisy i porażki.

W pierwszym meczu obu drużyn w Ostrowie wygraliśmy 46:44 przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść w 15. wyścigu. Ostatnie ligowe spotkanie odjechaliśmy w Gdańsku dwa tygodnie temu. W tym czasie żużlowcy Cellfast Wilków odpoczęli, przeprowadzili remonty silników i potrenowali przy Legionów. W niedzielę wreszcie zaprezentują się kibicom w Krośnie w całej okazałości, bowiem wracają – zabronione wcześniej z racji pandemii – przedmeczowe prezentacje.

Dla chętnych zostały ostatnie bilety w cenie 30 zł, które będzie można kupić przed meczem od godziny 11 w kasie od strony targowicy. Serdecznie zapraszamy.

Awizowane składy:

Cellfast Wilki:

9. Tobiasz Musielak
10. Mateusz Szczepaniak
11. Patryk Wojdyło
12. Vaclav Milik
13. Andrzej Lebiediew
14.
15. Bartosz Curzytek

Arged Malesa:

1. Nicolai Klindt
2. Daniel Kaczmarek
3. Grzegorz Walasek
4. Tomasz Gapiński
5. Oliver Berntzon
6. Sebastian Szostak
7. Jakub Poczta

Sędzia: Piotr Stefankiewicz. Komisarz toru: Tomasz Welc. Przewodniczący jury: Zbigniew Kuśnierski.
Początek meczu: g. 14:00.