Są już bilety na hitowe starcie z Arged Malesą!

Arcyciekawie zapowiada się najbliższy ligowy mecz Cellfast Wilków. W niedzielę 4. lipca 2021 nasz zespół zmierzy się na torze przy Legionów 1 w Krośnie z drużyną Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. Obie drużyny mają szansę znaleźć się w pierwszej czwórce na koniec rundy zasadniczej eWinner 1. Ligi. Ekipa, która zwycięży wykona duży krok w kierunku jazdy w play-off. – Czeka nas bardzo ciekawie zapowiadające się starcie. Jesteśmy podrażnieni po ostatnich porażkach z drużyną z Gdańska i koniecznie chcemy pokonać rywala z Ostrowa Wielkopolskiego. Musimy się dobrze przygotować i będziemy walczyć o pełną pulę – zapowiada menedżer Cellfast Wilków Michał Finfa.

W serwisie kupbilet.pl ruszyła już sprzedaż biletów na mecz Cellfast Wilki Krosno – Arged Malesa. Z powodu pojemności stadionu o obecnych obostrzeń liczba biletów jest ograniczona. W serwisie kupbilet.pl dostępne są wejściówki w cenie 30 złotych na podstawie których będzie można zająć krzesełka na 2. wirażu lub miejsca stojące.

W najbliższy czwartek 24 czerwca w godz. 16.00 – 18.00 będzie z kolei prowadzona przedsprzedaż biletów na miejsca numerowane na trybunie krytej i odkrytej. Przedsprzedaż będzie prowadzona w kasie stadionu (kiosk) od strony targowicy.

Ceny biletów numerowanych – przypisanych do poszczególnych krzesełek na trybunie krytej: 50 zł, na trybunie odkrytej: 40 zł.

Liczba biletów numerowanych jest mocno ograniczona. Decyduje zasada kto pierwszy ten lepszy. Klub nie prowadzi rezerwacji biletów.