Bilety na bitwę Krosno – Gdańsk o finał ligi już dostępne! Pierwszeństwo dla posiadaczy karnetów

Szykuje się wielkie święto żużla na stadionie w Krośnie!

W środę 1 września o godzinie 10. w siedzibie klubu Wilki Krosno (Legionów 1, biuro nad parkiem maszyn) ruszy sprzedaż biletów numerowanych na rewanżowy półfinał eWinner 1 Ligi Cellfast Wilki – Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Mecz odbędzie się w sobotę 11 września o godz. 16. na krośnieńskim stadionie.

Na mecze w fazie play-off nie obowiązują karnety. System sprzedaży nie zawiera również biletów ulgowych. Dzieci do 5. roku życia włącznie mogą wejść na stadion bezpłatnie pod warunkiem zajęcia miejsca na kolonach opiekuna lub zajęcia miejsca stojącego.

Pierwszeństwo w zakupie biletów numerowanych na trybunę krytą (sektory A, B) oraz trybunę odkrytą (sektory C, D, E, F) będą mieć posiadacze karnetów na przypisane miejsca. Prawo pierwszeństwa obowiązuje przez cztery dni – od środy 1. września do soboty 4. września. Zakupu biletu na miejsce numerowane z karnetu można dokonać tylko w siedzibie klubu za okazaniem karnetu.

Od poniedziałku 6. września sprzedaż zostanie uwolniona i miejsca, których posiadacze karnetów nie wykupią do 4. września trafi do ogólnodostępnej puli.

Jednocześnie w klubie jutro (1. września) ruszy sprzedaż biletów na nowy sektor (G) trybuny odkrytej na wejściu w 2. wiraż oraz biletów nienumerowanych na krzesełka wokół 2. wirażu i miejsca stojące. Bilety nienumerowane dostępne są również w serwisie kupbilet.pl

CENNIK BILETÓW na mecz Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (sobota, 11.09.2021 godz. 16):

Trybuna Kryta (sektory A, B) – 60 zł [w dniach od 01.09.2021 do 04.09.2021 w godz. od 10. do 17. pierwszeństwo zakupu biletów numerowanych dla posiadaczy karnetów na dane miejsce]

Trybuna Odkryta (sektory C, D, E, F, G) – 45 zł [w dniach od 01.09.2021 do 04.09.2021 w godz. od 10. do 17. pierwszeństwo zakupu biletów numerowanych dla posiadaczy karnetów na dane miejsce]

Krzesełka wokół 2. wirażu i miejsca stojące – 35 zł

Możliwość płatności zarówno kartą jak i gotówką.

Sprzedaż biletów numerowanych i nienumerowanych w siedzibie klubu na stadionie przy Legionów 1, biuro mieści się nad parkiem maszyn (tel. 605 103 072).

Sprzedaż biletów nienumerowanych ruszyła w serwisie kupbilet.pl

Obie drużyny wytoczą na mecz w Krośnie najcięższe „działa”. Gospodarzy do triumfu ma poprowadzić najlepszy zawodnik ligi – Tobiasz Musielak. Tradycyjnie efektownymi szarżami może pochwalić się Andrzej Lebiediew. Ważne punkty powinni zdobyć Mateusz Szczepaniak i Vaclav Milik. Gdy to tego dołożymy lubiącego bezkompromisową jazdę Czecha Jana Kvecha i wzmocnioną formację młodzieżową to fani na stadionie mogą być pewni, że będą świadkami emocji w każdym wyścigu.

Siłę gości z Gdańska tradycyjnie powinni tworzyć Viktor Kułakov i Jakub Jamróg. Obaj ostatnio z dobrej strony pokazali się na krośnieńskim torze w meczu Północ – Południe.

W serwisie kupbilet.pl w cenie 35 zł dostępne są bilety nienumerowane do domowego wydruku. Wejściówki umożliwiają zajęcie krzesełek wokół 2. wirażu lub miejsc stojących. Bilety numerowane sprzedawane są w siedzibie krośnieńskiego klubu. Liczba biletów jest ograniczona. Decyduje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Otwarcie bram dla kibiców o godzinie 14. Na stadionie dostępne będą punkty gastronomiczne z pysznym jedzeniem serwowanym przez kuchnię Hotelu i Restauracji Jaś Wędrowniczek z Rymanowa. O oprawę muzyczną widowiska zadba DJ Piotr Klimek.

Organizatorzy szykują niespodzianki podczas meczu. Po raz pierwszy planowane jest użycie w trakcie spotkania w Krośnie telebimu. Obecność na meczu Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk będzie obfitować zatem w wiele wrażeń, a z racji dużej stawki spotkania sama rywalizacja żużlowców na torze zapowiada się wyjątkowo emocjonująco.