Cellfast Wilki jeszcze mocniejsze! Witamy Jana Kvecha!

Jeden z najlepszych na świecie żużlowców w kategorii młodzieżowej – Jan Kvech podpisał kontrakt z Cellfast Wilkami. Niespełna 20-letni Czech został wypożyczony do końca sezonu z ekstraligowego Marwis.pl Falubaz Zielona Góra. Żużlowiec z Pragi ma zadebiutować w krośnieńskiej ekipie już w najbliższym – niedzielnym wyjazdowym meczu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. – Pozyskanie Jana Kvecha to realizacja naszej strategii wzmocnienia formacji U24 i jazdy w poszczególnych spotkaniach mocnym zawodnikiem z numerem osiem. Nad tym transferem pracowaliśmy już od pewnego czasu. Dziś nastał moment finalizacji wszystkich dokumentów. Dziękujemy władzom klubu z Zielonej Góry za udany finisz wspólnych rozmów. Teraz, pod nieobecność przechodzącego rehabilitację Patryka Wojdyło jedziemy do Bydgoszczy w najmocniejszym możliwym zestawieniu – informuje prezes Cellfast Wilków Grzegorz Leśniak. – Jan Kvech już dziś pojawi się na treningu naszej drużyny w Częstochowie. To zawodnik jeszcze młody, ale nieraz pokazał już swoje możliwości pokonując zawodników ze światowej czołówki. Choćby ostatnio w Grand Prix Pragi dwoił się i troił by udowodnić swoją wartość. Drzemią w nim spore pokłady możliwości i liczymy, że pokaże swoje walory już w tym sezonie. Po wzmocnieniu Janem Kvechem końcówka rundy zasadniczej zapowiada się niezwykle emocjonująco – dodaje sternik krośnieńskiego klubu.

Mecz Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno rozpocznie się w niedzielę 1 sierpnia o godz. 14. Transmisja w nSport+.

Arcyciekawie zapowiada się finał sezonu zasadniczego w Krośnie. W poniedziałek 16 sierpnia o godz. 20:15 drużyna trenera Ireneusza Kwiecińskiego i menedżera Michała Finfy podejmie ROW Rybnik. Trwa już sprzedaż biletów na to spotkanie. Dostępne są już w ograniczonej liczbie bilety numerowane – przypisane do krzesełek na Trybunie Krytej lub Trybunie Odkrytej.

W serwisie kupbilet.pl dostępne są już bilety na miejsca nienumerowane (krzesełka na 2. wirażu, nowa trybuna na wejściu w 2. wiraż oraz miejsca stojące na 1. i 2. wirażu).

Cennik biletów na mecz Cellfast Wilki Krosno – ROW Rybnik, 16.08.2021, godz. 20:15:

Trybuna kryta – 50 zł – bilet przypisany do konkretnego krzesełka

Trybuna odkryta – 40 zł – bilet przypisany do konkretnego krzesełka

Krzesełka na 2. wirażu, krzesełka na nowo powstałej trybunie na wejściu w 2. wiraż oraz miejsca stojące na stadionie – 30 zł

Program zawodów – 15 zł – dostępny w fan shopach z gadżetami na stadionie w dniu meczu.