Drewger w wilczej rodzinie! Producent podłóg i parkietów razem z Cellfast Wilkami

Firma Drweger została sponsorem Cellfast Wilki Krosno na sezon 2022. To powrót przedsiębiorstwa z Jasienicy Rosielnej do grona firm wspierających krośnieński żużel. – Firma Drewger po rocznej przerwie znów jest z nami i ten fakt bardzo nas cieszy. Wsparcie które otrzymamy to ważna część naszego budżetu. Liczymy, że wespół z firmą Drewger będziemy świadkami dużych emocji w sezonie 2022 – powiedział po podpisaniu stosownej umowy prezes Cellfast Wilki Grzegorz Leśniak.

Firma Drewger zajmuje się przetwarzaniem polskiego drewna od ponad 25 lat. Jest producentem parkietów oraz podłóg z litego drewna. W sezonie 2022 logotypy firmy Drewger będą widoczne między innymi na bandach otaczających krośnieński tor żużlowy oraz na bannerach zlokalizowanych na murawie.

– Wilki kapitalnie spisały się w ubiegłym sezonie sięgając po wicemistrzostwo pierwszej ligi. Jesteśmy pod wrażeniem rozwoju klubu. Jako fani żużla kilkukrotnie obserwowaliśmy w minionym roku mecze krośnieńskiej ekipy na stadionie przy Legionów. Chcemy pomóc klubowi i towarzyszyć Wilkom w kolejnych sukcesach – podkreślił właściciel firmy Drewger Zenon Gerlach.

Na zdjęciu od lewej prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak oraz właściciele firmy Drewger Zenon Gerlach i Karol Gerlach.

Polecamy stronę firmy Drewger: drewger.com

oraz serwis w portalu facebook: facebook.com/drewger