Jest moc! Ecoline dołącza do Partnerów Cellfast Wilków!

To szczególny moment dla krośnieńskiego żużla. Do grona Partnerów Cellfast Wilków dołączyła firma Ecoline! Umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia na kolejne lata. – Bardzo cieszymy się, że możemy przywitać Ecoline w gronie sponsorów speedwaya w Krośnie. Pozyskanie tak dużego i ważnego Partnera jest dowodem na to, że nasz klub rozwija się w odpowiednim kierunku. Przyczyniają się do tego osiągnięcia sportowe teamu Cellfast Wilki i zwiększający się potencjał rozgrywek eWinner 1. Ligi – powiedział prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak. – To będzie pierwszy rok naszej współpracy z firmą Ecoline. Jednym z głównych celów naszego klubu jest budowanie długotrwałego zaufania naszych kibiców i sponsorów. Liczymy, że współpraca z tak dużą i uznaną na rynku firmą jak Ecoline będzie rozwijać się z sezonu na sezon – podkreślił wiceprezes krośnieńskiego klubu Robert Węgrzyn. 

Podstawą działalności firmy Ecoline jest projektowanie i budowa zaawansowanych technologicznie i ekologicznych linii lakierniczych do malowania proszkowego. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala firmie Ecoline zaoferować nie tylko dopasowanie całego rozwiązania do obecnych potrzeb, ale także optymalizację procesów lakierniczych i produkcji oraz stałe doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów. Nowy Partner Cellfast Wilków oferuje ręczne oraz automatyczne linie do malowania proszkowego, wyposażone w wysokiej klasy kabiny, stosuje zaawansowane przenośniki mono i power and free, manipulatory oraz stacje sczytywania detali pracujące w technologiach 2D i 3D.

Ecoline ma swoją siedzibę w Krośnie przy ulicy Pużaka 16c.

Na zdjęciu od lewej wiceprezes Cellfast Wilki Robert Węgrzyn, kierownik do spraw sprzedaży firmy Ecoline Piotr Słowik i prezes krośnieńskiego klubu Grzegorz Leśniak.

W ramach podpisanej umowy logotypy firmy Ecoline znajdą się między innymi w centralnym miejscu teamowych kevlarów żużlowców Cellfast Wilki w sezonie 2022 oraz na obszyciach motocykli krośnieńskiej drużyny i w wielu punktach na stadionie przy Legionów w Krośnie.

– Ogłoszone dziś partnerstwo ma dla nas szczególne znaczenie. Chcemy angażować się w sponsoring krośnieńskiego żużla. Ta drużyna ma przed sobą ogromne perspektywy. Widzimy, że Wilki osiągają coraz lepsze wyniki i nie mieliśmy wątpliwości, że warto na nie postawić – powiedział po podpisaniu umowy kierownik ds. sprzedaży firmy Ecoline Piotr Słowik. – Wierzę, że przed nami wiele wspólnych sukcesów i sportowych emocji. Cieszy nas również fakt, że dzięki transmisjom telewizyjnym dotrzemy do szerokiego grona odbiorców. Nie możemy już doczekać się żużlowego sezonu – dodał przedstawiciel firmy Ecoline.

Polecamy serwis internetowy firmy Ecoline: ecoline.com.pl

oraz profil w portalu facebook: facebook.com/ecolinekrosno