Już 10 listopada prezentacja składu Cellfast Wilki Krosno na sezon 2023!

Ten dzień zbliża się wielkimi krokami! Już 10 listopada Cellfast Wilki Krosno odkryją karty na historyczny sezon w PGE Ekstralidze! W Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie przy ul. Kolejowej 1 odbędzie się prezentacja drużyny na wyjątkowo ekscytująco zapowiadający się sezon 2023.

– Wciąż do wielu osób to nie dociera, ale jesteśmy w gronie ośmiu najlepszych zespołów w Polsce. Robimy wszystko, by realizować kolejne cele. Jesteśmy na etapie wzmacniania drużyny. Dziś wiadomo już, że nowe twarze pojawią się zarówno w formacji seniorskiej, pozycji U24, jak i wśród juniorów. Możliwe, że ktoś nowy pojawi się także w sztabie szkoleniowym – zapowiada prezes Cellfast Wilków, Grzegorz Leśniak.

Wszystko stanie się jasne w czwartkowy wieczór. Start prezentacji 10 listopada o godzinie 19:00. Bilety-cegiełki na prezentację składu w cenie 30 zł będą dostępne od najbliższej środy, 2 listopada w kasie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w godzinach od 10:00 do 17:30. Cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na zakup motocykla do mini żużla. Zgodnie z wymogami PGE Ekstraligi, każdy klub rywalizujący w najwyższej klasie rozgrywkowej musi prowadzić szkolenie również w kategorii 85-125cc (mini żużel).

UWAGA! Pojemność sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, a tym samym liczba biletów jest mocno ograniczona. Nie ma możliwości rezerwacji biletów. Zakup biletów możliwy jest wyłącznie osobiście w siedzibie RCKP. Sprzedaż wejściówek będzie prowadzona tylko do wyczerpania puli. Płatności można dokonywać tylko gotówką.