Tak niskich cen karnetów w Krośnie dawno nie było! Zakup przez internet i skorzystaj ze świątecznej promocji!

W serwisie kupbilet.pl ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Wilków Krosno i imprezy z rangi PZM w 2019 na krośnieńskim torze. Przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjne rozwiązanie! To najniższe ceny karnetów w Krośnie na przestrzeni ostatnich lat. Karnet na trybunę krytą można kupić już za 160 zł (dla porównania 220 zł w 2017 roku i 200 zł w 2018), karnet normalny można kupić już za 120 zł a ulgowy za jedyne 75 zł. To ceny znacznie niższe niż choćby w ubiegłym roku, a przecież w składzie Wilków znaleźli się zawodnicy zapewniający spore emocje na torze.

Dodatkowo karnety można kupować bez wychodzenia z domu. Opłacone w serwisie kupbilet.pl stałe wejściówki w przeciągu maksymalnie kilku dni od zakupu zostaną dostarczone do domu przez kuriera.

UWAGA: Obowiązujące obecnie ceny zostały wprowadzone w ramach świątecznej promocji. W styczniu ceny karnetów mogą wzrosnąć.

Karnety na mecze Wilków to zatem doskonały prezent pod choinkę!

O sile krośnieńskiej drużyny będą decydować m.in. Ukrainiec Andriej Karpow, który jeszcze dwa lata temu rywalizował w Ekstralidze, Duńczycy Nicklas Porsing i Patrick Hansen, Szwed Jonas Davidsson czy dwójka Polaków – Lars Skupień i Edward Mazur.

Karnety upoważniają do wejścia na wszystkie mecze rundy zasadniczej II ligi i imprezy organizowane z ramienia PZM na torze w Krośnie w 2019 roku.

Cennik karnetów w Krośnie 2019:

Karnet trybuna kryta – 160 zł – pozwala zająć miejsce siedzące na zadaszonej trybunie przy prostej startowej

Karnet normalny – 120 zł – miejsca siedzące na trybunach odkrytych zlokalizowanych na prostej przeciwległej do startowej i miejsca stojące na wysokości pierwszego i drugiego wirażu toru

Karnet ulgowy – 75 zł – miejsca siedzące na trybunach odkrytych i miejsca stojące na wysokości pierwszego i drugiego wirażu toru. Karnet przysługuje uczniom, studentom (do 25. roku życia, osoby urodzone w 1994 roku i później), emerytom i rencistom na podstawie ważnej legitymacji.

Karnet VIP – 300 zł – wjazd na stadion samochodem, wejście do parku maszyn do półtorej godziny przed meczem, udział w specjalnych spotkaniach organizowanych przez klub w strefie VIP.

Link do zakupu karnetów: www.kupbilet.pl

Osoby kupujące karnet znacząco zaoszczędzą środki, które przeznaczą na wizyty na stadionie w przyszłym roku. W karnecie kibice otrzymają „gratis” nie tylko jeden mecz ligowy, ale również wszystkie imprezy organizowane w Krośnie z ramienia PZM!

Znane są również ceny biletów na mecze rundy zasadniczej II ligi żużlowej w Krośnie w sezonie 2019:

– bilet junior (dla osób od 10 do 15 roku życia) – 10 zł

– bilet ulgowy (dla uczniów i studentów od 16 do 25 roku życia, emerytów i rencistów) – 15 zł

– bilet normalny – 24 zł

– bilet na trybunę krytą – 30 zł

Polecamy również