Reall w Krośnie! Nowy partner Cellfast Wilków

Kolejna firma wspiera żużlową drużynę Cellfast Wilków. Do grona sponsorów naszego klubu dołącza REALL-Agencja Zaopatrzenia Technicznego. – To dla mnie wyjątkowa sprawa. Pochodzę z pięknych Bieszczadów, a w Krośnie przez kilka lat chodziłem do szkoły. Zawsze chętnie wracam na Podkarpacie. Pojawiła się okazja żeby wesprzeć Wilki więc postanowiłem z niej skorzystać – mówi właściciel firmy Arkadiusz Króżel.
REALL to jeden z liderów rynku techniki napędowej. Firma powstała w 1990 r. w Lublinie i od początku działalności zajmuje się elementami techniki transportowej i transmisji mocy. Ofertę firmy stanowią m.in. łańcuchy, sprzęgła, koła pasowe czy taśmy transportowe. Przez 30 lat działalności zdobyła wiele prestiżowych nagród czy certyfikatów, w tym tytuł Wojewódzkiego Lidera Biznesu.
Z żużlem REALL związany jest już wiele lat, w przeszłości współpracując choćby z Sebastianem Ułamkiem. – Lubię ten sport i wspieram zawodników z różnych klubów. W sezonie 2020 byłem w Krośnie na meczu z Opolem, a więc z bliska oglądałem jak Wilki awansowały do I ligi. Teraz trzymam kciuki za wyniki krośnieńskiej drużyny na zapleczu ekstraligi. Myślę, że to będzie niezwykle ciekawy sezon – dodaje Arkadiusz Króżel.
REALL idealnie wpisuje się w charakter Wilków. Sukcesem firmy jest doskonały zespół, a dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi światowymi producentami oferuje produkty najwyższej jakości. REALL w swojej działalności zajmuje się również doradztwem technicznym oraz serwisem taśm transportowych.
Serdecznie witamy REALL-Agencję Zaopatrzenia Technicznego w gronie Partnerów Wilków Krosno.
Więcej o firmie Reall: reall.eu