SĄ BILETY NA SOBOTNI MECZ Z AFORTI STARTEM GNIEZNO!!!

Już w sobotę o godzinie 16 początek meczu Cellfast Wilki Krosno – Aforti Start Gniezno. Bilety na to spotkanie, czyli najbardziej pożądany i gorący towar weekendu, są dostępne.

Start sprzedaży biletów rozpocznie się w sobotę o godzinie 11 w kasie biletowej stadionu przy Legionów 1 od strony targowicy. Rezerwacje nie będą przyjmowane. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Cennik biletów:

* 40 zł bilet normalny (trybuna odkryta sektor F lub trybuna na drugim wirażu lub miejsca stojące).

* 50 zł bilet Trybuna Kryta (sektor B – od strony drugiego wirażu).

Informujemy, że nie ma dostępnych biletów ulgowych. Z powodu obowiązujących obostrzeń i ograniczonej pojemności stadionu każda osoba (również dzieci) wchodząca na stadion musi posiadać karnet lub bilet. Zalecamy zajmowanie miejsc według numeracji na karnetach.

W pierwszym meczu obu drużyn na stadionie w Gnieźnie Cellfast Wilki pokonały Start 50:38.

Awizowane składy:

Aforti Start Gniezno:

1. Peter Kildemand
2. Frederik Jakobsen
3. Timo Lahti
4. Mirosław Jabłoński
5. Oskar Fajfer
6. Marcel Studziński
7.
8.

Cellfast Wilki Krosno:

9. Tobiasz Musielak
10. Mateusz Szczepaniak
11. Patryk Wojdyło
12. Vaclav Milik
13. Andrzej Lebiediew
14. Bartosz Curzytek
15.
16.

Przypominamy, że w środę na naszym torze odbędzie się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Początek zawodów o godz. 17. Wystartuje w nich m.in. 10 reprezentantów PGE Ekstraligi oraz dwóch zawodników Cellfast Wilków: Tobiasz Musielak i Mateusz Szczepaniak

Sytuacja z obostrzeniami jest bardzo dynamiczna, decyzje o dostępności m.in. biletów zapadają tym samym w ostatniej chwili przed imprezami. Prosimy śledzić nasze media społecznościowe, w których będziemy informować o ewentualnych zmianach.