SZiK nowym Partnerem Cellfast Wilków! Jedziemy razem w PGE Ekstralidze!

Miło nam poinformować, że nowym partnerem klubu Cellfast Wilki Krosno została firma SZiK z Tyczyna. Na mocy podpisanej umowy logotypy firmy SZiK znajdą się m.in. na kevlarach naszej drużyny w rozgrywkach PGE Ekstraligi oraz drugiego zespołu, w lidze U24 Ekstraliga. 

Firma SZiK działa na rynku już ponad 30 lat i prowadzi 25 placówek na terenie Polski południowo-wschodniej, doskonale zaopatrzonych w części i akcesoria samochodowe. – Prywatnie jesteśmy sympatykami sportu. Nie dało się nie zauważyć dynamicznego rozwoju żużla w Krośnie. Udział w PGE Ekstralidze to wielka sprawa. Widzimy również jak profesjonalnie prowadzony jest ten ośrodek. Stąd decyzja o współpracy. Jedziemy razem z Wilkami i nie możemy już doczekać się pierwszego meczu – powiedział po podpisaniu umowy właściciel firmy SZiK Henryk Szydełko.

Na zdjęciu od lewej prezes Cellfast Wilki Krosno Grzegorz Leśniak, dyrektor do spraw rozwoju i strategii firmy SZiK Andżelika Szydełko i właściciel firmy SZiK Henryk Szydełko.

Firma SZiK oferuje szeroki zakres produktów samochodowych. W sprzedaży posiada m.in.: akumulatory, oleje i środki chemiczne, opony i akcesoria, wyposażenie warsztatów – elektronarzędzia oraz narzędzia ręczne, części zamienne i akcesoria samochodowe, klimatyzacje oraz części i akcesoria motocyklowe.

– Bardzo cieszymy się, że możemy przywitać firmę SZiK w gronie sponsorów Cellfast Wilków. Pozyskanie tak dużego i ważnego partnera z wielkimi tradycjami jest dowodem na to, że klub rozwija się w odpowiednim kierunku. Ta współpraca pomoże nam w realizacji kolejnych celów w naszej strategii. Zbliżające się ogromne emocje sportowe będziemy przeżywać wspólnie z SZiK, od dziś naszym nowym oficjalnym partnerem – podsumował prezes Cellfast Wilki Grzegorz Leśniak.

Wielka inauguracja żużlowego sezonu w Krośnie w niedzielę 16 kwietnia. Wówczas w pierwszym w historii domowym meczu w PGE Ekstralidze krośnieński zespół podejmie For Nature Solutions Apator Toruń.

Strona internetowa firmy SZiK: www.szik.pl

Facebook: facebook.com/Szik.CzesciSamochodowe

Instagram: instagram.com/szik_czesci_samochodowe