Trzeci mecz w Krośnie i wreszcie z kibicami!

Już w niedzielę czekają nas emocje na stadionie w Krośnie. Liderujące Cellfast Wilki zmierzą się z Unią Tarnów, która zamyka ligową tabelę. Będzie się działo!

Goście z Tarnowa awizowali na to spotkanie najsilniejszy skład, w którym znaleźli się do niedawna kontuzjowani: Rohan Tungate i Niels Kristian Iversen. W szeregach Cellfast Wilków do meczowego zestawienia wraca Vaclav Milik, który w sobotę obchodził swoje 28. urodziny. Czech odczuwający skutki upadku podczas spotkania z Orłem Łódź ma być już w pełni sił.

Tarnowianie dotychczas w pięciu meczach doznali pięciu porażek. Nasza drużyna, po inauguracyjnej porażce w Rybniku, wygrała następnie cztery spotkania – dwa u siebie i dwa na wyjeździe. Cellfast Wilki zajmują fotel lidera, a Jaskółki są na ostatnim miejscu.

Pierwszy raz w tym sezonie na stadion przy Legionów mogą wejść kibice. Poniżej najważniejsze informacje, o których trzeba w niedzielę pamiętać:

– Przed wejściem na stadion każda osoba zostanie poddana sprawdzeniu temperatury. Obowiązkowa będzie również dezynfekcja rąk.

– Wejście na stadion tylko dla posiadaczy karnetów. Dotyczy to również osób nastolenich. Wyjątkiem są dzieci, które opiekunowie mogą trzymać na kolanach.

– Wejście na trybunę krytą tylko dla posiadaczy czerwonego karnetu Trybuna Kryta.

– Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami prosimy o zachowanie bezpiecznych odleglości na stadionie.

– Na obiekcie czynne będą trzy punkty gastronomiczne: przy pierwszym wirażu, za trybuną odkrytą oraz w środkowej części trybuny krytej.

Składy awizowane:

Cellfast Wilki:
9. Tobiasz Musielak
10. Mateusz Szczepaniak
11. Patryk Wojdyło
12. Vaclav Milik
13. Andrzej Lebiediew
14.
15. Bartosz Curzytek

 Unia Tarnów:

1. Artur Mroczka
2. Ernest Koza
3. Niels Kristian Iversen
4. Oskar Bober
5. Rohan Tungate
6. Dawid Rempała
7.

Początek spotkania: 23 maja (niedziela), godz. 14:00, transmisja od 13.55 w nsport+.
Sędzia: Paweł Słupski.
Komisarz toru: Przemysław Brucheiser.
Przewodniczący jury: Zbigniew Kuśnierski.