Wielki walczak w Krośnie! Lebedev zawodnikiem Wilków!

Andrzej Lebedev otwiera skład Wilków Krosno na sezon 2021! Mistrz SEC z 2017 roku podpisał w krośnieńskim klubem roczny kontrakt i celuje bardzo wysoko. – Andrzej miał wiele ofert, ale nasze rozmowy od początku były bardzo konkretne. Obie strony wiedziały czego chcą. Mamy kapitalne działo na pokładzie – nie kryje satysfakcji prezes Wilków Grzegorz Leśniak. – Choćby przed rokiem Andrzej był czwartym zawodnikiem całej pierwszej ligi. Ma za sobą sezony w ekstralidze, we Wrocławiu i Rybniku. Takiego walczaka o wielkich ambicjach nam trzeba – dodaje sternik Wilków.


Andrzej Lebedev ma 26. lat. W sezonie 2020 startował w PGE Ekstralidze w barwach ROW-u Rybnik. – Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do przyszłego roku. Znam swoją wartość i zamierzam pokazać ją na torze. Przez kilka lat byłem w czołówce pierwszej ligi. W przyszłym roku chce być w pierwszej trójce klasyfikacji tej ligi – mówi wprost Andrzej Lebedev. – W tym roku dopadł mnie pech, upadek i kontuzja. Wróciłem na koniec sezonu i pokazałem dobry speedway. Mam zamiar zainwestować niemałe pieniądze w sprzęt. Fizycznie też będę gotowy. Chcę być liderem Wilków – zapowiada triumfator Speedway Euro Championship sprzed trzech lat.
Andrzej Lebedev to pierwszy nowy zawodnik w kadrze beniaminka eWinner 1. Ligi. Wcześniej kontrakt podpisał Patryk Wojdyło. Najlepszy polski zawodnik 2. Ligi 2020 będzie startował w Wilkach na pozycji u24. Lada dzień nasz klub przedstawi następne nowe twarze.