Wilki gościły w ratuszu. Gratulacje i list od prezydenta

To było wyjątkowo miłe spotkanie. Kierownictwo Wilków Krosno gościło w krośnieńskim ratuszu na spotkaniu z prezydentem miasta Piotrem Przytockim. Prezes naszego klubu Grzegorz Leśniak oraz kierownik marketingu i organizacji imprez Robert Węgrzyn otrzymali z rąk włodarza Krosna list z gratulacjami za realizację celów w sezonie 2019.

Od lewej: prezes Wilków Grzegorz Leśniak, prezydent Krosna Piotr Przytockie oraz kierownik marketingu klubu Robert Węgrzyn.

Podczas spotkania podsumowano zakończone niedawno rozgrywki i rozmawiano o dalszym rozwoju krośnieńskiego żużla. Prezydent Piotr Przytocki otrzymał w ramach podziękowania za współpracę okolicznościową statuetkę i tablo. Warto podkreślić, że włodarz naszego miasta nie opuścił w tym sezonie żadnego meczu Wilków. Podczas spotkania omówiono najbliższe plany rozbudowy stadionu przy ulicy Legionów. Więcej informacji w tej kwestii powinno być znanych już wkrótce.

W sezonie 2020 nasz klub chce m.in. wprowadzić numerowane karnety przypisane do konkretnych miejsc na trybunach co znacząco zwiększyłoby komfort uczestnictwa w żużlowych meczach dla kibiców. Prezydent Piotr Przytocki podkreślił, że klub jest prowadzony w sposób, który przybliża go do miana sportowej wizytówki miasta i regionu. Na zakończenie spotkania podsumowano, że wszystkie działania prowadzą w kierunku budowy coraz mocniejszego żużlowego ośrodka.