Wilki gotowe na licencję. Sezon 2019 zamknięty

Miło nam poinformować, że Wilki Krosno SA dokonały zamknięcia sezonu 2019 pod względem wszystkich rozliczeń finansowych i są gotowe do udziału w przypadającym na drugą część listopada procesie licencyjnym Polskiego Związku Motorowego.
Nasz klub żużlowy jest w stu procentach rozliczony z wszystkimi zawodnikami, którzy reprezentowali barwy Wilków. Dotyczy to zarówno kontraktów PZM, jak i wszelkich innych zobowiązań wobec zawodników. Nastąpiło również pełne rozliczenie zawodników młodzieżowych uczestniczących w rozgrywkach DMPJ.
– Zamknęliśmy sezon na zero i to nas bardzo cieszy. Zrealizowaliśmy tym samym najważniejszy cel na rok 2019 obok wyniku sportowego i awansu do fazy finałowej. Dodatkowo przed kilkoma dniami złożyliśmy już w urzędzie miasta rozliczenie dotacji na ten rok dla naszego klubu. Z wszystkimi innymi kontrahentami rozliczamy się na bieżąco. To priorytet w naszych działaniach – informuje prezes Wilków Krosno Grzegorz Leśniak. – Poprosiliśmy również w Urzędzie Skarbowym oraz w ZUS o zaświadczenia o niezaleganiu, otrzymaliśmy takowe i tu również wszystko się zgadza. Te dokumenty są już zatem gotowe do złożenia w okresie licencyjnym razem z wnioskiem o start w lidze. Ten fakt cieszy bo możemy skupić się już na budowie budżetu i następnie kadry drużyny na rozgrywki 2020. Zachęcamy wszystkich partnerów do współpracy, chcemy by Wilki realizując swoją strategię budowały coraz mocniejszy żużlowy ośrodek – podsumowuje prezes krośnieńskiego klubu.